Prodej RD 6+1, 2B, garáž- Hovorčovice


Celková cena: 19 200 000 Kč za nemovitost


<< Zpět

Kategorie: Rodinné domy
Typ prodeje: Prodej
Kraj: Středočeský kraj

Adresa:Dolní
Evid. číslo:-
Budova:Cihla
Stav objektu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Osobní
Umístění:-
Podlaží počet:-
Podlaží umístění:-
Plocha užitná:176,5
Plocha podlahová:-
Balkón:2x 4,2m
Lodzie:-
Sklep:-
Parkovací stání:Garáž
Plyn:-
Provize:-
Zařízen:-

Popis:
Můžeme Vám nabídnout příjemné bydlení v klidné ulici, v jejíž koncové části na rohovém pozemku stojí rodinný dům 6+1/2xB se samostatnou garáží a rovinatou zahradou s dostatečným místem pro relaxaci i odpočinek. Obec Hovorčovice se nachází při hranici hlavního města Prahy. Dům z roku 2002 je kvalitně zateplený a před pěti lety kompletně zrenovovaný.
Do domu jste uvedeni přes zádveří a vstupujete do centrální předsíně, z které jsou samostatné vstupy do kuchyně s jídelním koutem, obývacího pokoje, technické místnosti a koupelny s toaletou. Do ložnice, případně pracovny, je vstup z obývacího pokoje. Obývací pokoj zpříjemněný funkčním krbem, velkorysý jídelní kout a kuchyně jsou v prostoru o velikosti 50m2. Předností tohoto obytného prostoru jsou vstup a okna do vnitřní části zahrady, na které je přímo před vstupem připraven prostor pro pergolu s posezením. Krytá zahrada orientovaná při jižním výhledu z domu vybízí i k vybudování bazénu. Na všech oknech i francouzských dveřích jsou sítě proti hmyzu..
Zpět do předsíně a po schodišti vstupujeme do prvního patra s hlavní chodbou, nabízející samostatné vstupy do pěti pokojů a prostorné koupelny s vanou i sprchovým koutem. Z prvního podlaží je nahoru připravena i varianta zprovoznění kuchyně v prvním patře, a proto zde, bez velkých nákladů, lze vybudovat druhé samostatné bydlení.

Dům je vytápěn plynovým kotlem. Ohřev vody je zajištěn elektrickým boilerem. Dům je napojen na kanalizaci a městkou vodu. Bezpečnostní dveře, alarm i kamerový systém dává majitelům při dovolených pocit klidu.
Vstup do domu je na straně orientované k ulici. Z pohledu od ulice se v zahradě nachází okrasná zeleň a u pohledu k sousedícím domům lemuje pozemek dostatečně vysoký betonový a živý plot zajišťující příjemné soukromí z jedné i druhé strany. Poloha domu je na klidné ulici ( koncová část ). V obci je základní i mateřská škola.

Celková výměra pozemku je 720m2, z toho zastavěná plocha 127m2 a zastavěná plocha garáže 27m2.
Užitná plocha domu činní 176,5m2 + 2xbalkon 2x4,2m2.

Obec Hovorčovice se nachází asi dvanáct kilometrů severovýchodně od centra Prahy a jedenáct kilometrů západně od města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav v okrese Praha-východ. Obchodní centrum Čakovice- Globus ve vzdálenosti 3,8km - 7 minut autobusem, metro Letňany 15min autobusem.

Na dotaz lze zaslat plánky domu.


Ukázat na mapěZvětšit mapu


Další fotografie