Prodej RD, Dobšice


Celková cena: 4 700 000 Kč za nemovitost


<< Zpět

Kategorie: Rodinné domy
Typ prodeje: Prodej
Kraj: Středočeský kraj

Adresa:Dobšice
Evid. číslo:-
Budova:Cihla
Stav objektu:Dobrý
Vlastnictví:Osobní
Umístění:-
Podlaží počet:-
Podlaží umístění:-
Plocha užitná:100
Plocha podlahová:-
Balkón:-
Lodzie:-
Sklep:-
Parkovací stání:Ano
Plyn:-
Provize:-
Zařízen:-

Popis:
Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji dům v klidné obci s krásnou přírodou kolem řeky Cidliny. Venkovské stavení s využitelnými přístavky a volnou půdou přímo vybízející k vestavbě. Pozemkem u domu s odděleným přechodem do zahrady, která je o velikosti 454m2 s vlastní příjezdovou cestou a druhým vstupem z druhé strany bonusem ve formě dalšího stavebního pozemku v ceně. (cena pozemků v této lokalitě se pohybuje okolo 3500Kč/m2, tzn. zahrada - 1.600.000Kč)
Obec byla několikrát oceněna v soutěži Vesnice roku Středočeského kraje. Jedná se krásnou vesnici s keltskou minulostí, kde se nachází keltské oppidum, archeoskanzen, muzeum, příjemná procházka s hezkou naučnou stezku, dančí obora, ale i vlakové spojení a rychlý přístup k nájezdu na dálnici.

Dům disponuje příjemně prostornou hlavní místností s kuchyňským koutem, předsíňkou a dalším pokojem se vstupem do menší koupelny. Užitná plocha bydlení je 50m2 s možností rozšíření o dalších 50m2 v současnosti využívaných k skladovým účelům. Okna v místnostech jsou nová, rozvody vody též. Dům je napojen na kanalizaci a vodovodní řád přiveden k domu. Velmi ocenitelným kladem nemovitosti je kvalitní pitná voda z bohatého vlastního zdroje, která je rozvedena v domě a plně využívána.
Střecha ve vynikajícím stavu. Koupelnu je možné několikanásobně zvětšit, protože je dostavovaná v jedné z dalších užitkových místností domu. Tyto další prostory slouží jako sklad, dílna, kůlna. Velký potenciál má půda, jelikož se zde nemusí zvedat střecha. Střecha začíná jeden metr nad úrovní podlahy. Lze vybudovat půdní vestavbu s terasou orientovanou na jih s výhledem do soukromé zahrady a přilehlou dančí oboru.
Zahrada domu poskytuje nabídku švestek, meruněk, jablek, angreštu, rybízu, bylinek, plodů moruše, ostružin, lískových oříšků i vlašských ořechů.

Dům je kvalitní a v dobrém stavu. Připraven pro okamžité bydlení, ale i pro drobné úpravy nebo rozšíření. Foto k nabídce je pořízeno z obou stran přístupu k domu a pozemku navazující zahrady.

Podlahy v domě dlažba a beton. Topení lokální na pevná paliva. Boiler pro ohřev teplé vody.

Nemovitost je napojena na inženýrské sítě: elektro, obecní voda, studna na pozemku s pitnou vodu s rozvodem do domu, kanalizace.

Obec Dobšice je vzdálena 13 km Kolína, 12 km od Poděbrad a 30 minut autem po D11 (exit 2 km od domu) do Prahy na Černý Most.
Nemovitost je možné financovat pomocí hypotéky, kterou Vám rádi pomůžeme vyřídit.

Kompletní občanská vybavenost je v Žehuni, která je vzdálená 2 km.
V případě zájmu o prohlídku nebo více informací mne prosím kontaktujte.


Ukázat na mapěZvětšit mapu


Další fotografie