Prodej RD 7+kk, 306m2, Mláka


Celková cena: 15 000 000 Kč za nemovitost


<< Zpět

Kategorie: Rodinné domy
Typ prodeje: Prodej
Kraj: Jihočeský kraj

Adresa:Mláka
Evid. číslo:-
Budova:Cihla
Stav objektu:Dobrý
Vlastnictví:Osobní
Umístění:-
Podlaží počet:1
Podlaží umístění:-
Plocha užitná:306
Plocha podlahová:-
Balkón:-
Lodzie:-
Sklep:-
Parkovací stání:Ano
Plyn:-
Provize:Cena včetně provize
Zařízen:-

Popis:
V nádherné krajině lesů, luk a rybníků Třeboňska, v blízkosti Novosedel nad Nežárkou, 8km od Třeboně, v přímém dosahu turistických a cyklistických tras, si Vám naše společnost dovoluje nabídnout ke koupi novostavbu z roku 2011 s vlastním vybudovaným biotopem ke koupání, energeticky podpořenou tepelným čerpadlem a solárními systémem. Celý provoz objektu je velmi ekonomický, k péči o zahradu a dům slouží vlastní studna.
Rodinný dům v dispozičním uspořádání 7+kk+4x šatna, 3xkoupelna, 1x technická místnost, 1xtechnická a úložná místnost, 2x krytá terasa.
Dům s půdorysem ve tvaru písmene H je tvořen částmi severovýchodní a jihozápadní, s propojovací halou. Severovýchodní část nabízí krásně prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, vysokým štítovým stropem s přiznanými trámy, francouzskými okny s elektrickými roletami a vstupem na terasu, kde krásné koupací jezírko s molem navazuje přímo na výhled z obývacího pokoje a příjemné posezení na terase.
Pokračujeme-li z centrální chodby, můžeme vstoupit do tří oddělených ložnic a jedné pracovny. Ložnice mají své šatny. Druhá část, jihozápadní, může nabídnout dva pokoje se sociálním zařízením, šatnu, technickou část a dílnu s úložným prostorem. Zde si lze velmi snadno domyslet další dvougarsoniéru pro návštěvy i případné využití pro vícegeneračního bydlení.
Celý prostor je bezbariérový. Vjezdová brána na dálkové ovládání. Biotop má 90m2, koupací část 40m2, nej hlouhka 2,3m.
Dům může být využit jako vícegenerační rodinný dům s dostatkem soukromí pro každého.
Rodinný dům je napojen na inženýrské sítě – obecní vodovod i kanalizaci. Topení celého objektu je řešeno teplovodním otopným systémem napojeným na tepelné čerpadlo voda-země, napojeným na povrchový kolektor. Tepelné čerpadlo slouží i na ohřev teplé vody. Povrchový kolektor 300m2.
Plocha oploceného pozemku činní celkem 1987m2, včetně zastavěné plochy. Objekt je cihlový s dodatečnou izolací, střešní krytina jsou betonové tašky. Zastavěná plocha domu je 386m2, užitná plocha domu cca 306m2, plocha garážových stání 37m2 a plocha terasy 20m2, plocha oplocené zahrady je 1601m2. Okolní pozemek, ve vlastnictví, o výměře 9709m2, je stavební.
Nemovitost je poslední rok neobývána a už se těší, až ji noví majitelé přinesou vlastní domácí atmosféru a nechají vyniknout terase, jezírku a zahradě.
Obrovským potenciálem je zbylá část stavebního pozemku v k.ú. Mláka o výměře 9709m2, který se nachází v zastavitelném území v plochách s funkčním využití území ,,plochy bydlení- venkovské-Bv-9 " .
Mláka je vesnice ležící v třeboňské kotlině 9 km od Třeboně, náleží k obci Novosedly nad Nežárkou v okrese Jindřichův Hradec. Novosedly nad Nežárkou 3km, Jindřichův Hradec 19km, České Buděiovice 32km.
Novosedly nad Nežárkou jsou vybaveny obecním úřadem, základní školou, mateřskou školou, poštou.


Ukázat na mapěZvětšit mapu


Další fotografie