Prodej pozemku, 29023m2, Jičín


Celková cena: 700 000 Kč za nemovitost


<< Zpět

Kategorie: Pozemky
Typ prodeje: Prodej
Kraj: Královéhradecký kraj

Adresa:Uhlíře
Evid. číslo:-
Budova:-
Stav objektu:-
Vlastnictví:-
Umístění:-
Podlaží počet:-
Podlaží umístění:-
Plocha užitná:29023
Plocha podlahová:-
Balkón:-
Lodzie:-
Sklep:-
Parkovací stání:-
Plyn:-
Provize:-
Zařízen:-

Popis:
Nabízíme ke koupi spoluvlastnický podíl o velikosti jedné ideální poloviny na kvalitních zemědělských pozemcích (převážně trvalý travní porost) o celkové výměře 58 047m2.
Tyto louky se nachází v romantickém prostředí Českého ráje na rozhraní Podkrkonoší v obci Uhlíře. Uhlíře leží u říčky Javorky, jenž je Přírodní památkou Údolí Javorky
.
Uhlíře se nacházejí v blízkosti Nové Paky, brány Geoparku Český ráj. V místě naleznete romantické vyhlídky i cyklotrasy.
Nabízený poloviční spoluvlastnický podíl představuje výměru 29023m2 na deseti pozemcích v rámci jedné obce. Pozemky se nachází v jednom katastrálním území, jde o celky, které jsou převážně navzájem mezi sebou propojené a přístupné z veřejných komunikací. Vesměs jde jen o trvalý travní porost. Pozemky jsou často v blízkosti nebo sousedí s domy a chalupami. Několik pozemků má na hranici pozemku napojení na elektřinu. S ohledem na dobrý přístup a lokalitu je tato nabídka na současné podmínky pro koupi půdy v ČR určitě velmi zajímavá, mimořádná a atraktivní. Jednotková cena 24,-Kč/m2. Jsme přesvědčeni, že tato nabídka najde rychle svého kupce.
Pozemky nabízí výhradně a exkluzivně pouze naše RK.


Ukázat na mapěZvětšit mapu


Další fotografie