Prodej bytu 3kk/L, 80m2, Králův Dvůr


Celková cena: 5 500 000 Kč za nemovitost


<< Zpět

Kategorie: Byty
Typ prodeje: Prodej
Kraj: Středočeský kraj

Adresa:Na Horizontu 438, Králův Dvůr
Evid. číslo:-
Budova:Cihla
Stav objektu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Osobní
Umístění:-
Podlaží počet:3
Podlaží umístění:2
Plocha užitná:80
Plocha podlahová:-
Balkón:-
Lodzie:Ano
Sklep:-
Parkovací stání:-
Plyn:-
Provize:-
Zařízen:-

Popis:
Nabízíme Vám bydlení v kvalitním projektu vila-domů Královský Horizont. Byt o velikosti 74,8m2 o dispozici 3+kk/L s lodžií 4,9m2 a sklepem k užívání 2 m2 se nachází v 2. podlaží moderního a úsporného bytového domu s výtahem z roku 2008.
Název projektu Královský Horizont naznačuje, v čem bude jeho největší přednost. Postavení domů na pozemku pod vrchem u lesoparku Háj mezi Královým Dvorem a Berounem totiž zajišťuje nádherný výhled jak na Beroun, tak i na rekonstruovaný zámek Králův Dvůr a souvislé panoráma Koněprus a Českého krasu. Velkorysé prosklení bytů je logicky motivováno skvělým výhledem do okolí.
Svou vynikající dopravní dostupností, veškerou občanskou vybaveností a možností sportovního a rekreačního vyžití, nabízí velmi příjemné bydlení jak pro Vás, tak pro Vaše případné nájemníky.
Vila-domy leží na mírném jižním svahu v kontaktu s nedalekým lesem, na jehož přirozený charakter navazuje park s hřištěm a navíc dochází k propojení rezidenčního bydlení s přitažlivou přírodní scenerií okolí chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko, která nabízí nesčetné možnosti rekreačního vyžití.
Středem bytu je velkoryse prostorný obývají pokoj s kuchyňským koutem. Vzhledem k velikosti je zde prostor jak pro jídelní kout, který uspokojí i větší rodinu, tak i pro relaxační část, kde se může celá rodina bez problémů sejít pohromadě. Jako bonus lze přímo z obývacího pokoje vyjít na lodžii a kochat se nádherným výhledem do okolí. Z obývacího pokoje je vstup do dvou samostatných ložnic a z nich také do koupelny s vanou. Samostatné WC s umyvadlem je řešeno prakticky s vlastním vstupem z chodby. Pokoje o velikosti 12,96m2 a 15,4m2, obývací pokoj s kuchyňským koutem o velikosti 34,6m2. Relaxační možnosti nabízí i lodžie 4,9m2 s příjemným výhledem do okolí.
Všech devět vila-domů je architektonicky řešeno v moderním funkcionalistickém slohu.
Vzhled objektů charakterizují široká prolamovaná okna doplněná barevnými plochami tzv. masek, které dodávají komplexu specifický ráz a design.
Díky své poloze se jedná o bydlení v klidné části Berouna + Králův dvůr, u vilové čtvrti plné zeleně s nedalekými lesy.
Současné využití dokonalého zázemí souměstí Králova Dvora a Berouna. Rodiny s dětmi jistě přivítají, že sotva 200 m od nového bydliště najdou Jungmannovu základní školu v Králově Dvoře, která je jednou z nejlepších v okrese. Připomeňme dále, že v dosahu jsou ještě jiné základní, ale i střední školy, banky, nemocnice, poliklinika, řada sportoviště, bazény, zimní stadion atd. K dispozici je i široká paleta služeb a nákupních možností v nedalekých supermarketech.
Pro výše jmenované spojení atraktivní zeleně, plné občanské vybavenosti, energeticky nenáročného bydlení, mají bytové domy ležící v katastru Králova Dvora luxusní ideální pozici, jakou byste si v Praze museli draze zaplatit, tady ji však získáte za velmi příznivou cenu. Přitom od okraje hlavního města vám cesta k domovu nebude po dálnici D 5 trvat déle než patnáct dvacet minut.


Ukázat na mapěZvětšit mapu


Další fotografie