Prodej bytu 2+kk, 41m2, Praha 10


Celková cena: 3 990 000 Kč za nemovitost


<< Zpět

Kategorie: Byty
Typ prodeje: Prodej
Kraj: Praha 10

Adresa:Na Míčankách
Evid. číslo:-
Budova:Cihla
Stav objektu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:OV
Umístění:-
Podlaží počet:4
Podlaží umístění:3
Plocha užitná:41
Plocha podlahová:-
Balkón:-
Lodzie:-
Sklep:ano
Parkovací stání:-
Plyn:-
Provize:-
Zařízen:-

Popis:
rodej bytové jednotky v osobním vlastnictví. Lze čerpat 100% hypotéka (vyšší odhad). Byt je umístěn ve třetím patře domu v ulici Na Míčankách, v sousedství justičního areálu, s ideální dopravou do centra, v blízkosti Vinohradské nemocnice a v dosahu MHD a metra.
Byt o velikosti 2+ KK ( dva pokoje, předsíň, koupelna, wc , sklep v suterenu domu. Byt byl v roce 2017 kompletně rekonstruován a je vhodný i pro náročné klienty. Rekonstrukce v rozsahu kompletní výměny elektroinstalace včetně rozvodů telefonu a internetu, nový rozvody vody, odpadů, výměny podlahových krytin v celém bytě za vinyl, stropní podhledy v celém bytě s bodovým osvětlením, nové dveře, nová koupelna a sanita.
Dům v roce 2019 bude kompletně rekonstruován v rámci půdní nástavby dvou bytů pro přímého
zájemce (půda je ve společné vlastnictví). V rámci kompletní rekonstrukce bude postaven nový výtah, renovace fasády do ulice ( fasáda do dvora včetně zateplení již hotova), nová střecha a renovace sklepních prostor včetně schodiště a přízemí domu. V domě budou opraveny secesní prvky na chodbách, na dveřích a budou opraveny sochy ve společných částech.
V domě je celkem 9 bytů ve vlastnictví vlastníků a kancelář v přízemí domu. Dům spravuje
společenství vlastníků s přebytkovým rozpočtem a dům je nezatížen úvěrem. V domě nejsou jednotky ve vlastnictví MČ a nejsou zde ubytování nepřizpůsobivý občané.


Ukázat na mapěZvětšit mapu


Další fotografie